Založenie spoločnosti

Máte nový projekt? Nemáte čas alebo ste v zahraničí? Nevadí, založíme s.r.o. alebo iný subjekt za vás aj so sídlom.

Obchodné miesto

Potrebuje vaše podnikanie kanceláriu alebo predajňu? Nájdeme vám to najlepšie možne miesto vzhľadom na smer vašeho biznisu.

Branding

Vytvoríme pre vás kompletný branding. Vaša firemná identita bude v očiach ostatných úplne unikátna.

Web/E-shop/Blog

Samozrejmosťou je web či e-shop odpovedajúci vašej firemnej identite a vašim požiadavkám. Dizajnovo a funkcionalitou neodolateľný.

Platená reklama

Vytvoríme pre vás a budeme spravovat PPC reklamu na Google, Facebook, Instagram, Biano, Favi, Heureka alebo akomkoľvek inom PPC kanále.

Návrh tlače a tlač

Napriek digitálnej dobe je tlač pre väčšinu nevyhnutná. Navrhneme a vytlačíme pre vás polep na auto, či predajňu, letáky, brožúry, billboardy, alebo čokoľvek iné.

Školenia zamestnancov

Z času na čas je potrebné školenie personálu. Zaškolíme pre vás napríklad predajcov a maximalizujeme konverziu predaja.

Optimalizácia

Navrhneme vám optimalizáciu procesov. Súčasťou je aj samotná automatizácia procesov a využitie ušetrených prostriedkov efektívnejšie.

Komplexná správa

V niektorých prípadoch keď v podstate prerábame alebo budujeme spoločnosť od základov, ponúkame aj komplexnú správu spoločnosti. Vy sledujete už len reporty.
Čo robíme?

Aké sú naše služby?

Nech už máte ľubovoľný návrh alebo nápad, nájdeme cestu ako ho uskutočniť. Avšak tak isto vieme poradiť aj keď si nie ste úplne istý tým, čo potrebujete. Mnoho našich klientov pred tým vyhadzovalo peniaze von oknom za propagačné služby a produkty, bez merateľných výsledkov. Sme schopní tieto úniky lokalizovať a zlikvidovať, prípadne prostriedky presmerovať efektívnejším smerom.

01.

Branding

Veľmi dávno vznikol branding ako vypaľovanie svojej značky (loga) do dobytka alebo sudov. Avšak dnes už je doba iná a nestačí mať len pekné logo. Značka spoločnosti musí niesť myšlienku a istý kus firemnej kultúry.

Koniec koncov pracujeme s podvedomím človeka, ktorý sa na vašu značku pozerá. Veľmi často môžeme vidieť podobné produkty či služby za rozdielne či podobné ceny. No však práve branding, vo väčšine prípadov, rozhoduje o voľbe zákazníka.

02.

Web Design

Nieje web ako web. Môžete mať spustenú aj tú najúspešnejšiu kampaň na svete, avšak stále to môže stroskotať na vašom webe. Web musí byť nielen pekný, web musí odrážať identitu vašej značky. Musí byť aj funkčný, intuitívny a atraktívny aby vášho budúceho zákazníka ničím neodradil, dokonca si ho musí priam zamilovať.

Spravíme pre vás úpravy na vašom aktuálnom webe alebo úplne nový web, či e-shop podľa najnovších trendov. V prípade dlhodobej spolupráce aj následné úpravy podľa výsledkov štatistík a „trend update“.

03.

Automatizácia

Výrok že čas sú peniaze je 100% pravdivý. V každej spoločnosti sú procesy, ktoré zaberajú čas. Či už je to reporting, vytváranie objednávok, fullfilment alebo správa skladu. V každom procese je priestor pre vylepšenie.

Pomôžeme vám optimalizovať procesy, ktoré môžu byť ľahšie a vám ostane viac času na váš biznis.

04.

Sociálne Media

Nezanedbateľnou súčasťou reklamy sú aj sociálne média. Správna prezentácia a komunikácia dokáže ovplyvniť nákupné správanie vašich potencionálnych zákazníkov. Zároveň sa stávajú jedným s najvhodnejších prostriedkov na šírenie vašeho mena alebo kampaní vďaka nevídanej presnosti cielenia.

Zabezpečujeme komplexnú správu sociálnych sietí. Príprava grafických podkladov, propagácie, príspevky či videá. Na vás ostane len priama komunikácia zo zákazníkom.

05.

Návrh tlače a tlač

Nech už je doba digitalizácie akokoľvek popredu, tlači sa vyhne málokto. Billboardy, Bigboardy, rollupy, vizitky, katalógy, vzorkovníky…. Možnosti sú naozaj široké. Ich dizajn musí odpovedať vašej značke, musia byť ľahko zapamätateľné a výstižné.

Nech už sú vaše požiadavky ľubovoľné. Vyrobíme pre vás návrh tlače, samotnú tlač, prípadnú inštaláciu alebo rozvoz napríklad letákov. Skrátka full servis na jednom mieste.

06.

PPC reklama

Vytvoriť PPC reklamu na google, facebooku, instagrame, heureke, biane, favi, atd… dokáže takmer každý. Ale nastavená efektívne? Mnoho z vás tvrdí že síce je viac objednávok avšak po zaplatení PPC sú na nule alebo v mínuse. Správne nastavenie nielen že ušetrí peniaze ale aj privedie vhodnejších ľudí alebo zákazníkov k vášmu biznisu.

Ľudia si vyberajú kam kliknú a kedy kliknú. Preto je dôležité načasovanie a prevedenie vašej reklamy. PPC je ako umenie ktoré oceňuje kreativitu. My toto umenie ovládame a ponúkame jeho kompletnú tvorbu a správu.

Neexistuje jednotný postup. Vytvoríme pre vás ten správny.