Založenie spoločnosti

Máte nový projekt ? Nemáte čas alebo ste v zahraničí ? Nevadí, založíme s.r.o. alebo iný subjekt za vás a to hneď aj spolu so sídlom.

Obchodné miesto

Potrebuje vaše podnikanie kanceláriu alebo predajňu ? Nájdeme vám to najlepšie možne miesto určené presne pre typ vašho biznisu.

Branding

Vytvoríme pre vás kompletný branding na mieru. Vaša firemná identita bude v očiach ostatných unikátne žiariť.

Web/E-shop/Blog

Samozrejmosťou je web či e-shop odpovedajúci vašej firemnej identite a vašim požiadavkám. Spoľahnite sa, že bude dizajnovo ako aj funkcionalitou neodolateľný.

Platená reklama

Vytvoríme vám PPC reklamu na Google, Facebook, Instagram, Biano, Favi, Heureka alebo akomkoľvek inom PPC kanále, ktorú budeme naďalej aj spravovať.

Návrh tlače a tlač

Napriek digitálnej dobe je tlač pre väčšinu z nás stále nevyhnutná. Navrhneme a vytlačíme pre vás polep na auto, či predajňu, letáky, brožúry, billboardy, alebo čokoľvek iné, čo vám napadne.

Školenia zamestnancov

Z času na čas je potrebné taktiež školenie personálu. Zaškolíme váš personál a maximalizujeme tak konverzie napríklad predaja vašich predajcov.

Optimalizácia

Navrhneme vám optimalizáciu procesov. Súčasťou je taktiež samotná automatizácia procesov a využitie ušetrených prostriedkov omnoho efektívnejšie.

Komplexná správa

Niekedy, predovšetkým keď prerábame alebo budujeme spoločnosť takmer od základov, ponúkame aj komplexnú správu spoločnosti.  Na vás ostáva už iba sledovať samotné reporty.
Čo robíme?

Aké sú naše služby?

Nech už máte ľubovoľný návrh, či nápad, nájdeme cestu ako ho uskutočniť. Nie ste si úplne istý tým, čo potrebujete ? Žiaden problém, my vám poradíme. Mnoho z našich klientov vyhadzovalo peniaze von oknom za propagačné služby a produkty, bez merateľných výsledkov. Tomu sa pri spolupráci s nami stal koniec. Sme schopní tieto úniky lokalizovať a zlikvidovať, ako aj prípadne prostriedky dokonca presmerovať efektívnejším smerom.

01.

Branding

Je to veľmi dávno, kedy vznikol branding, a to ako vypaľovanie svojej značky (loga) do dobytka alebo sudov. Avšak dnes už je doba iná a nestačí mať iba pekné logo. Značka spoločnosti musí niesť myšlienku a istý kus firemnej kultúry.

Koniec koncov pracujeme s podvedomím človeka, ktorý sa na túto značku pozerá. Mnohokrát môžeme vidieť podobné produkty či služby za rozdielne ceny. Vo väčšine prípadov je to práve branding, ktorý rozhoduje o voľbe zákazníka aj v prípade, že má zaplatiť viac.

služby

02.

Web Design

Nie je web ako web. Môžete mať spustenú tú najúspešnejšiu kampaň na svete, tá však môže jednoducho stroskotať na vašom webe. Web musí byť nielen pekný, ale musí odrážať aj identitu vašej značky. Je potrebné aby bol funkčný, intuitívny a atraktívny, aby vášho budúceho zákazníka ničím neodradil, ale práve naopak si ho musí návštevník priam zamilovať.

Poskytujeme vám úpravy na vašom aktuálnom webe alebo úplne nový web, či e-shop podľa najnovších trendov. V prípade dlhodobej spolupráce aj následné úpravy podľa výsledkov štatistík a „trend update“.

03.

Služby automatizácie

Výrok, že čas sú peniaze je 100 % pravdivý. V každej spoločnosti sú procesy, ktoré zaberajú množstvo času. Či už ide o reporting, vytváranie objednávok, fullfilment alebo správa skladu. V každom procese je takmer vždy priestor pre vylepšenia.

Pomôžeme vám optimalizovať tieto procesy, ktoré sa tak môžu stať ľahšie a vám vďaka tomu ostane viac času na váš biznis.

služby

04.

Sociálne Media

Neoddeliteľnou súčasťou reklamy sú dnes veľmi populárne sociálne média. Správna prezentácia a komunikácia dokáže ovplyvniť nákupné správanie vašich potencionálnych zákazníkov. Zároveň sú jedným s najvhodnejších prostriedkov na šírenie vašeho mena, či kampaní vďaka obdivuhodnej presnosti cielenia.

V Lucorp zabezpečujeme komplexnú správu týchto sociálnych sietí. Príprava grafických podkladov, propagácie, príspevky či videá. Na vás ostane iba priama komunikácia so zákazníkom.

05.

Návrh tlače a tlač

Nezáleží na tom, ako veľmi je doba digitalizácie popredu, tlači sa stále vyhne málokto. Billboardy, Bigboardy, rollupy, vizitky, katalógy, vzorkovníky a mnoho ďalšieho. Možnosti sú skutočne široké. Ich dizajn však musí odpovedať vašej značke a musia byť ľahko zapamätateľné a výstižné.

Vieme, že požiadavky klientov sú niekedy bláznivé, avšak aj napriek tomu pre vás vyrobíme individuálny návrh tlače, samotnú tlač, prípadnú inštaláciu alebo napríklad aj rozvoz letákov. Skrátka full servis na jednom mieste.

06.

PPC reklama

Vytvoriť PPC reklamu na google, facebooku, instagrame, heureke, biane, favi, či kdekoľvek inde dokáže takmer každý. Avšak otázka je – je nastavená efektívne ? Mnohí tvrdia, že dosiahli viac objednávok avšak po zaplatení PPC sú na nule alebo v mínuse. Správne nastavenie nielen ušetrí peniaze ale taktiež privedie vhodnejších potenciálnych zákazníkov k vášmu biznisu.

Ľudia si vyberajú kam kliknú a kedy kliknú. Preto je dôležité načasovanie a prevedenie vašej reklamy. PPC služby sú ako umenie, ktoré oceňuje kreativitu. My toto umenie ovládame a ponúkame jeho kompletnú tvorbu aj správu.

Neexistuje jednotný postup. Vytvoríme pre vás ten správny.