Inner circle

Vytvorili sme pre vás projekt inner circle, ktorý spočíva v prepájaní našich klientov. Či už sa jedná o komplexnú správu spoločnosti alebo len o jednorázový projekt, myslíme na vás a snažíme sa vás zakomponovať s vaším súhlasom už do existujúceho kruhu alebo do nového.

Prvý „kruh“ s názvom Panteon prepája spoločnosti ako NICE stav, P.J.P. Group, Amalthea, Gatograsso a pár externých firiem. Spolupráca medzi týmito spoločnosťami je priam ukážková. P.J.P. Group a NICE stav sa venujú developerským stavebným činnostiam, zatiaľ čo ostatné spoločnosti sa venujú interiéru.

Dávame záujemcom o nehnuteľnosti možnosť si zvoliť či si chcú dokončovacie práce a zariaďovanie interiéru spraviť na vlastnú päsť. Alebo dostanú na nehnuteľnosť zvýhodnenú cenu a všetky dokončovacie práce a zariadenie domácnosti vykoná Panteon. To znamená, že klient dostane 3D návrh interiéru s konzultáciou aby sme presne dosiahli jeho predstavu a túžby. Po odsúhlasení sa celý Panteon dá do pohybu a klientovi odpadnú hodiny chodenia po obchodoch a naháňania termínov xy spoločností.

Leave a comment